id: mp_other, name: , icon: http://b-t-i.ir/wp-content/plugins/motopress-content-editor-lite/images/ce/group/other.png?ver=2.4.1, position: 40, show: 1

قالب وبلاگ

پذیرندگان باشگاه ایرانیان - باشگاه تخفیف ایرانیان باشگاه تخفیف ایرانیان
پذیرندگان باشگاه ایرانیان

مزایای پذیرندگی در باشگاه تخفیف ایرانیان :

بازاریابی با کمترین هزینه برای پذیرندگان

باشگاه تخفیف ایرانیان به افزودن مشتریان جدید به پذیرندگان کمک می کند. این بازاریابی با کمترین هزینه همراه می باشد. و با شیوه های مختلف و استفاده از اصول حرفه ای بازاریابی این مشتریان بین پذیرندگان باشگاه تخفیف ایرانیان تقسیم می شوند. سهولت در استفاده از متد باشگاه هر شخصی و خانواده ای را بعنوان مشتری خدمات این سیستم قرار میدهد .

ایجاد چرخه مشتریان وفادار باشگاه ایرانیان

باشگاه تخفیف ایرانیان برگرفته از طرح کارت های وفاداری  است که در سراسر دنیا اجرای می گردد . سیستم های لویالتی در سایر کشورهای دنیا اجرا میشود و در کشورهای پیشرفته دارندگان کارتهای وفاداری ضمن برخورداری از مزایای این کارتها، به عنوان مشتری وفادار شناخته می شوند. پذیرندگان باشگاه تخفیف ایرانیان می توانند با ارائه خدمات ویژه ، تخفیف ها، هدایا، امتیازات و مشتری مداری نسبت به اعضا باشگاه ، برای خود مشتریانی وفادار فراهم آورند که احساس بهتری به فروشگاه دارند، راحت تر خرید می کنند، اعتماد کامل دارند، حساسیت کمتر نسبت به قیمت دارند و مشتریانی جدیدی را نیز معرفی می کنند. این نکته نیز قابل ذکر است که هر فروشگاه و مرکز و موسسه ای می تواند خود به تنهایی سیستم وفاداری را راه اندازی نماید که با توجه به هزینه های سخت افزاری ونرم افزاری و پیگیری و… پیوستن به باشگاه ایرانیان به عنوان زنجیره وفاداری ، تبعات و کارکرد بسیار و بیشتری به همراه داشته و البته هزینه راه اندازی ، تا کمتر از ۱۰ درصد هزینه برای راه اندازی اختصاصی سیستم وفاداری می باشد.

تبلیغات حرفه ای و اثرگذار و کم هزینه

باشگاه تخفیف ایرانیان ، موقعیت و شرایطی برای پذیرندگان فراهم می آورد که میان مشتریان خود ، و هزاران عضو باشگاه به بهترین شیوه و تخصصی ترین وضعیت ، تبلیغات و اطلاع رسانی داشته باشند ، ارسال پیامکها، تبلیغات مکتوب، تبلیغات اینترنتی و… به طور دائم در زمینه مشتریان وفادار پذیرندگان صورت می پذیرد و بدین صورت بهترین تبلیغات با کمترین هزینه برای پذیرندگان رقم میخورد. لازم به ذکر است تبلیغ و اطلاع رسانی باشگاه ایرانیان توسط تیمی حرفه ای و کارشناس و با بهترین کیفیت و البته همراه با پلن ها و طرح های تخصصی و حرفه ای انجام می گیرد . برای مثال در ایام تولد هر کدام از مشترکین یا عید نوروز پذیرندگان می توانند شرایط و تخفیف های ویژه ای را با کمترین هزینه قائل شوند و مشتریان وفادار را مدیریت نمایند . از آنجا که تبلیغات اثرگذار باشگاه تخفیف ایرانیان به صورت گروهی انجام می شود .

روابط عمومی و دسترسی به اطلاعات مشترکین

یکی از مهم ترین شیوه های جذب و نگهداری مشتری، انجام روابط عمومی مناسب می باشد که باشگاه تخفیف ایرانیان  شرایط کامل آن را فراهم می آورد، اعضا باشگاه برای انجام امور روابط عمومی همواره در جهت کمک به پذیرندگان کارت می باشد و ارتباط مداوم از طرق مختلف بین پذیرندگان و مشترکین باشگاه تخفیف ایرانیان به صورت متقابل برقرار می باشد. از برنامه های روابط عمومی، تکمیل فرم ثبت نام، فرم مشترکین، فرم نظرسنجی، برنامه همایش ها و نمایشگاه ها و… می باشد که تمام این موارد به صورت آنلاین و دائمی توسط شرکت فناوران پردیس پاسارگاد قشم  انجام می پذیرد و گزارش و اطلاعات آن در اختیار پذیرندگان قرار می گیرد.

ایجاد انگیزه و برنامه های پیشبردفروش

باشگاه تخفیف ایرانیان با ایجاد انگیزه های مختلف برای اعضا باشگاه جهت مراجعه به پذیرندگان را ایجاد می کند ، تخفیف ها، امتیازات، قرعه کشی ها، جوایز و برنامه های خاص طرح باشگاه ایرانیان مثل طرح سلامت ، طرح آموزش و… که از سوی شرکت پشتیبان و پذیرندگان ایجاد می شود و برنامه های هفتگی، ماهانه، فصلی و سالانه برای مشترکین شیوه های مختلف پیشبرد فروش است که انگیزه زیادی برای مراجعه دائمی به پذیرندگان ایجاد می کند.

شرایط، امتیازات، هدایا و جوایز هدفمند

پذیرندگان باشگاه تخفیف ایرانیان می توانند هدایای تبلیغاتی، جوایز، جشنواره ها، قرعه کشی ها، تخفیف ها، فروش تقسیطی و… را در قالب باشگاه و به بهترین شیوه عملیاتی کنند . این موضوع کمترین هزینه را برای پذیرندگان و تبلیغ و اطلاع رسانی این موارد فراهم می آورد و موجب می شود هزینه های انجام شده هدر نرود و در زمینه مشتریان واقعی و وفادار عملیاتی شود. باتوجه به این که باشگاه ایرانیان به صورت فاز به فاز گسترش می یابد و اعضا باشگاه  در حال افزایش می باشند، از لحاظ تعداد مشتریان و مشترکین باشگاه ایرانیان هیچ گونه نگرانی و محدودیتی وجود نخواهد داشت.

طراحی و فروش کالا و خدمات بر اساس نیاز مشتریان

با توجه به ارتباطات مداوم میان مشترکین و پذیرندگان، و ارائه گزارش نظرات مردم و ارائه گزارش خریدها، آمار و نظرات مردم توسط تیم حرفه ای تحقیقاتی باشگاه ایرانیان جمع آوری و پالایش و تحلیل می شود و به پذیرندگان ارائه می گردد و  بر این اساس نیاز و تقاضا و ذائقه مشتریان و بالاخص مشترکین معرفی شده باشگاه تخفیف ایرانیان که همگی پیشروان مشتریان عمومی محسوب می شوند بیش از پیش شناخته شده و برای برنامه ریزی های آتی در اختیار پذیرندگان قرار می گیرد.

فاصله زیاد پذیرندگان باشگاه ایرانیان با رقبا

باشگاه تخفیف ایرانیان و مزایای آن ، ایجاد مشتریان وفادار و حضور دائمی مشترکین ، برای هر موسسه، شرکت و فروشگاه عضو طرح فاصله زیادی از رقبا  پیدا می کنند و رقیبان برای جذب این حلقه از مشتریان لازم است متحمل هزینه های گزاف تبلیغات و بازاریابی شوند. و از آنجا که تا وقتی پذیرندگان بتوانند قواعد و شرایط  حضور در زمره بپذیرندگان باشگاه تخفیف ایرانیان را رعایت کنند، رقیبان حداقل در منطقه خودشان به باشگاه اضافه نمی گردد، لذا این حاشیه امن برای فاصله از رقبا همواره وجود دارد.

عقئ قرارداد های گروهی و سازمانی با ادارات و ارگانها

با توجه به اقدامات  پیش بینی شده در باشگاه تخفیف ایرانیان برای انعقاد قرارداد با سازمانهای خصوصی و ادارات دولتی در زمینه انجام طرح های تقسیطی، کسر از حقوق، پاداش و عیدی و… در بلند مدت، مشترکین سازمانی باشگاه ایرانیان الزام خواهند شد مزایا و بخشی از حقوق خویش را از طریق خدمات باشگاه  استفاده کنند و برای آنان بهره گیری از این مزایا و اعتبارات بهترین شرایط را فراهم می آورد و در قبال آن، پذیرندگان نیز بهترین مشتریان با پرداخت اعتباری تضمین شده را خواهند داشت.

اطلاع رسانی آنلاین به مشترکین باشگاه ایرانیان

پذیرندگان با کمترین هزینه می توانند نسبت به اطلاع رسانی و تبلیغات برنامه ها، خدمات، کالاها و شرایط ویژه خود اقدام نمایند و از طریق پرتال اینترنتی یا ارسال پیامک به صورت آنلاین برنامه های آنان به مشترکین باشگاه تخفیف ایرانیان  اطلاع رسانی می شود. این شیوه سرعت، دقت و قیمت منحصر به فردی را دارا می باشد.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Integer ac leo ut arcu dictum viverra at eu magna. Integer ut eros varius, ornare magna non, malesuada nunc. Nulla elementum fringilla libero vitae luctus. Phasellus tincidunt nulla erat, in consectetur ante ornare tempor. Curabitur egestas purus ac gravida malesuada. Vestibulum sit amet rhoncus nisi. Quisque porta enim eget nisi luctus accumsan. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Integer ac leo ut arcu dictum viverra at eu magna. Integer ut eros varius, ornare magna non, malesuada nunc. Nulla elementum fringilla libero vitae luctus. Phasellus tincidunt nulla erat, in consectetur ante ornare tempor. Curabitur egestas purus ac gravida malesuada. Vestibulum sit amet rhoncus nisi. Quisque porta enim eget nisi luctus accumsan. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus.

  • namad1
  • index5
  • roshd
  • ۲۰۱۵۱۱۳۱۲۱۰۳۲۶۶۰-۱۵۰x150
  • jiring-150x150
  • fanap-150x150-1
بازگشت به صفحه اصلی