توضیح وزیر راه درباره دلیل افزایش عوارض اتوبان‌ها + ناصحی: با باشگاه پدیده قرارداد دارم و می‌مانم – باشگاه تخفیف ایرانیان

خبرگزاری ایسنا: یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به انتقاد اعضای این فراکسیون نسبت به افزایش عوارض اتوبانها در جلسه امروز فراکسیون امید گفت: وزیر راه و شهرسازی در توضیح به این موضوع اشاره داشت که عوارض مربوط به اتوبانها مربوط به بخش خصوصی است و آنها عوارض را تعیین می کنند
وی با بیان اینکه در این جلسه موضوعاتی همچون بافتهای فرسوده، وضعیت راه ها، نظام مهندسی و فرودگاه نیز مطرح شد، گفت: قرار شد فراکسیون امید یا مجمع تهران جلسات جداگانه‌ای با وزیر راه درباره وضعیت بافتهای فرسوده داشته باشد تا این موضوع به صورت جزئی تر مورد بررسی قرار گیرد.

خبرگزاری ایسنا: یک عضو شورای مرکزی فراکسیون امید با اشاره به انتقاد اعضای این فراکسیون نسبت به افزایش عوارض اتوبانها در جلسه امروز فراکسیون امید گفت: وزیر راه و شهرسازی در توضیح به این موضوع اشاره داشت که عوارض مربوط به اتوبانها مربوط به بخش خصوصی است و آنها عوارض را تعیین می کنند.

سیدفاطمه ذوالقدر در توضیح جلسه امروز فراکسیون امید گفت: این جلسه با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار شد. نمایندگان نسبت به افزایش عوارض اتوبانها اعتراض داشتند که وزیر راه در پاسخ اشاره داشت که عوارض اتوبانها مرتبط با بخش خصوصی است و آنها آن را تعیین می کنند. طبیعتا باید سود ساخت وساز به سرمایه‌گذاری برگردد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: رضا ناصحی در مورد آخرین وضعیت باشگاه پدیده خراسان گفت: مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا سرمربی فصل بعد را انتخاب کنند
خبرگزاری تسنیم: رضا ناصحی در مورد آخرین وضعیت باشگاه پدیده خراسان گفت: مسئولان باشگاه در تلاش هستند تا سرمربی فصل بعد را انتخاب کنند. آقایان وطن‌خواه و سرآسیایی زحمت می‌کشند تا هر چه زودتر شرایط باشگاه بهتر شده و سرمربی هم به‌زودی معرفی شود. امیدوارم بهترین تصمیم برای پدیده گرفته شود.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان با اشاره به جدایی رضا مهاجری از این تیم اظهار داشت: آقا رضا برای تیم زحمت کشید و با کارنامه خوبی که در این پنج سال داشت از فوتبال مشهد و تیم پدیده جدا شد. من برای او آرزوی موفقیت دارم.

وی درباره وضعیت خودش برای فصل آینده عنوان کرد: من با پدیده قرارداد دارم و فصل آینده هم برای این تیم بازی خواهم کرد. ما متأسفانه فصل سختی را پشت سر گذاشتیم و دلخوری‌هایی بین بازیکنان و باشگاه ایجاد شد، اما امیدوارم که فصل بعد همه چیز خوب جلو برود و مشکلات هم کمتر شود. ما به کسب سهمیه آسیا نگاه داشتیم، اما همه می‌دانند چه اتفاقاتی رخ داد و حرف زدن در این زمینه تکراری شده است. پدیده تنها نماینده استان خراسان در لیگ برتر است و امیدوارم به سرنوشت بدی دچار نشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *