اظهارات حمید جبلی درباره فعالیت در فضای مجازی + گرشاسبی: نشست مثبتی با وزیر ارتباطات داشتیم – باشگاه تخفیف ایرانیان

خبرگزاری ایسنا: حمید جبلی با انتشار ویدئویی تاکید کرده است که هیچ‌گونه حضوری در فضای مجازی ندارد.

به نظر می‌رسد انتشار این ویدئو به مطالبی که در روزهای اخیر منتسب به جبلی در فضای مجازی منتشر شده است، چندان بی‌ربط نباشد
اظهارات حمید جبلی درباره فعالیت در فضای مجازی

در این صفحات به نقل از صداپیشه‌ عروسک‌های کلاه قرمزی و پسرخاله خطاب به تلویزیون اینگونه عنوان شده است که «بخاطر مردم لطفا کمتر سانسور کنید!»

خبرگزاری ایسنا: حمید جبلی با انتشار ویدئویی تاکید کرده است که هیچ‌گونه حضوری در فضای مجازی ندارد.

به نظر می‌رسد انتشار این ویدئو به مطالبی که در روزهای اخیر منتسب به جبلی در فضای مجازی منتشر شده است، چندان بی‌ربط نباشد.

این در حالی است که در ویدئویی که امروز ـ یکشنبه ـ از جبلی منتشر شده است، وی هرگونه فعالیت در فضای مجازی را تکذیب کرده است.

حمید جبلی در فیلمی که منتشر کرده، چنین می‌گوید، «با عرض سلام و تبریک سال نو. از تمام دوستان خواهش می‌کنم که به این صفحات کاذبی که به نام من در فضای مجازی وجود دارد توجه نکنند. من در هیچ گونه فضای مجازی حضور ندارم. امیدوارم کسانی که از این کار کذب سوءاستفاده می‌کنند این کار زشت را کنار بگذارند و به اسم خودشان فعالیت کنند.»

——————-

خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: نشستی که امروز (یکشنبه) با آذری جهرمی داشتیم می‌تواند منشا اتفاقات خوبی در چارچوب همکاری‌هایی که با اپراتورهای تلفن همراه داریم، بشویم

مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال صبح امروز با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران نشست داشتند. این جلسه با توجه به همکاری‌های اپراتورهای تلفن همراه به ویژه ایرانسل اهمیت خاصی داشت.

خبرگزاری تسنیم: حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: نشستی که امروز (یکشنبه) با آذری جهرمی داشتیم می‌تواند منشا اتفاقات خوبی در چارچوب همکاری‌هایی که با اپراتورهای تلفن همراه داریم، بشویم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره این ملاقات تصریح کرد: در این جلسه مدیر ایرانسل نیز حضوری داشت و در ارتباط با سامانه هواداری و بحث تسهیل در ارسال پیامک‌های هواداران و عضویت آنها در سامانه هواداری مطرح شد. این نشست بسیار خوب و مثبت پیش رفت و جهرمی هم رهنمودهای خوبی جهت آسان کردن فعالیت‌ها داشتند که می‌تواند منجر به افزایش درآمد باشگاه‌های تحت پوشش چنین سامانه‌هایی شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *